Wkłady kominkowe powietrzne - suche

REALIZUJEMY INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA

do góry

Współpraca

Kominki powietrzne - ciepło na zamówienie


Dom, w którym płonie kominek ma niepowtarzalny klimat. Ogień nie tylko daje ciepło, ale czyni wnętrze przytulnym, stwarza intymną atmosferę. Żeby jednak nie prysł czar chwil spędzonych przy blasku ognia, warto zadbać o to, by kominek był wykonany z wysokiej jakości elementów. Takie właśnie są kominki powietrzne. Ich działanie polega na tym, że przepływające przez wkład powietrze jest ogrzewane i rozprowadzane do poszczególnych pomieszczeń.
Wkłady kominkowe powietrzne mogą być wykonane z żeliwa, żeliwa i stali lub tylko ze stali. Kominki powietrzne, które wyposażone są we wkłady kominkowe powietrzne ze stali mają bardzo nowoczesny wygląd, dlatego ich popularność wciąż rośnie.Wkłady kominkowe powietrzne – jakość i niezawodność


Proponujemy wkłady kominkowe stalowe. Produkowane przez nas kominki powietrzne wykonywane są tylko z wysokiej jakości materiałów. Jest to między innymi stal nierdzewna, z której produkowane są także takie elementy, jak na przykład klamki do drzwiczek. Wkłady kominkowe powietrzne są bardzo szczelne dzięki temu, że do ich produkcji stosowane są uszczelnienia wysokotemperaturowe. W utrzymaniu wysokiej temperatury przez kominki powietrzne pomaga także wykonane ze stali i szamotu palenisko, które przyczynia się do dokładniejszego spalania gazów drzewnych, tworzących się podczas spalania. Nasze wkłady kominkowe gwarantują bezpieczne użytkowanie. Oferujemy różne formy obudowy, wkłady tradycyjne, wkłady kominkowe dwustronne, wkłady kominkowe trójstronne oraz wąskie wkłady kominkowe.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.