Polskie wkłady kominkowe

Jesteśmy producentem stalowo szamotowych wkładów kominkowych powietrznych oraz wkładów kominkowych z płaszczem wodnym. Celem naszej firmy jest nieustanny nacisk na wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, tak aby nasze wkłady kominkowe były nie tylko ozdobą domów, ale dawały możliwość wydajnego i zdrowego ogrzewania. 

Rozwiązania techniczne naszych wkładów kominkowych można spotkać tylko w najlepszych projektach na świecie. Ważną cechą naszych produktów jest stałopalność wszystkich wkładów. Oznacza to możliwość ciągłego palenia w kominku poprzez dokładanie kolejnych porcji drewna. Ta technologia jednocześnie przy stosowaniu wodnego wkładu kominkowego jako podstawowego źródła ciepła w domu zapewnia efektywne ogrzewanie i wysoką ekonomiczność.

Każdy nasz wkład kominkowy jest szczelny, co oznacza, że pobiera powietrze tylko z zewnątrz i nadaje się do pracy z wentylacją mechaniczną. Dzięki temu możliwa jest rekuperacja, czyli inaczej mówiąc odzyskiwanie ciepła podczas oczyszczania zużytego powietrza wewnątrz domu na czyste.

Nasze wkłady kominkowe produkowane są z 4 milimetrowej blachy stalowej i charakteryzują się dużą dokładnością wykonania. Elementy mechaniczne nawiewów są tak zaprojektowane aby regulacja nimi odbywała się płynnie i bezproblemowo.

Transport gratis

Proponujemy bezpłatny transport na terenie kraju. Każdy wysyłany wkład jest ubezpieczony.

Gwarancja

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowanym, sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym udzielamy 5 letniej gwarancji na wkłady powietrzne oraz na wkłady z płaszczem wodnym.

Jako producent kominków z płaszczem wodnym oraz wkładów powietrznych zapraszamy do zakupów bezpośrednio w firmie lub poprzez e-mail:   biuro@pama-kominki.com

 

 

Producent wkładów kominkowych PAMA
do góry

Współpraca

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia.